Porównywarka cen gazu
801 005 185
Infolinia

Tańszy gaz w Twoim domu?

Porównaj ceny sprzedawców i płać nawet o 30% mniej niż dotychczas!


Wypełnij formularz i zacznij oszczędzać!

Dlaczego warto porównać ceny gazu?

Sprawdź co możesz zyskać:


Niską
cenę
Dzięki porównaniu dowiesz się, który ze sprzedawców gazu, aktualnie, proponuje najniższe ceny. Wybieramy tylko tych, którzy gwarantują niskie stawki i korzystne warunki umowne.

Ochronę przed
podwyżkami
Długie umowy nie gwarantują niskich stawek. Wybieramy tylko tych sprzedawców, którzy oferują gwarancję cen.Jedną
fakturę
Niektórzy sprzedawcy nawet po zmianie gwarantują jedną fakturę, która łączy sprzedaż I dostawy gazu. Dzięki temu nie zapomnisz o żadnym rachunku i dokładnie wiesz ile płacisz.

Bezpieczeństwo
przy zmianie
Sprawdzony sprzedawca to taki, który stosuje konkurencyjne ceny energii elektrycznej i gazu oraz transparentne i uczciwe zasady sprzedażowe. Tylko z takimi współpracujemy.

wystarczy stałe przyłącze gazowe by zmienić sprzedawcę * przeprowadź porównanie stawek i wybierz tańszego sprzedawcy * podpisz z nim umowę * nowy sprzedawca działając na upoważnieniu wypowiada umowę z Twoim obecnym sprzedawcą * składa PZD najpóźniej na 21 dni przed dniem rozpoczęcia sprzedaży paliwa gazowego do Odbiorcy * teraz masz tańsze paliwa gazowe * płacisz niższe rachunki za gaz

Z nami oszdzędzać zaczeło

9786

PolakówIle możesz zaoszczędzić?

Jeśli Twoja cena m3 gazu to np. 134,23 gr (netto), a nowy sprzedawca zaproponuje Ci 122,44 gr (netto). Łatwo obliczyć, że na 100 m3 gazu zaoszczędzimy blisko 12 zł (netto). Szacuje się, że w trakcie trwania umowy zaoszczędzisz nawet 750 zł.


Dzięki nam oszczędziliście

189530

złotych

Twoje prawo wyboru
Każdy odbiorca gazu ma prawo do:

  • wyboru sprzedawcy, który przedstawi najkorzystniejszą ofertę.
  • bezpłatnej zmiany sprzedawcy – odbiorca nie ponosi żadnych opłat wraz ze zmianą sprzedawcy.
  • równoprawnego traktowania, co oznacza, że warunki umowy muszą być jednakowe dla odbiorców z tej samej grupy taryfowej.
  • uczciwych praktyk handlowych – sprzedawca nie może stosować mylących, wprowadzających w błąd praktyk sprzedaży czy promocji.
  • informacji o warunkach umowy, cenie gazu, rzeczywistym zużyciu oraz koszcie zaopatrzenia.
  • otrzymania stosownego zawiadomienia o wprowadzeniu ewentualnych zmian w umowie oraz możliwości odstąpienia od niej (w przypadku braku akceptacji nowych warunków).
  • rozwiązania umowy poprzez złożenie wypowiedzenia. Rozwiązanie umowy przed końcem jej obowiązywania może skutkować naliczeniem kary umownej!
ENERGIADIRECT

EnergiaDirect.pl to niezależna porównywarka cen energii elektrycznej. Skorzystało z niej już tysiące Polaków! Chcesz się dowiedzieć, jak zmienić sprzedawcę prądu? Zajrzyj do nas -porównasz ceny i wybierzesz najtańszego sprzedawcę. Prześwietl oferty na tani prąd!
Porównujemy ceny energii elektrycznej

Copyright © 2016 EnergiaDirect.pl Wszelkie prawa zastrzeżone